Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 20, wszystkich 2110807, online 31

Strona załadowała się
w 0.01036906 s
zużywając 1,15 MB

 

 
Biblioteka.

Do dyspozycji uczniów oraz nauczycieli znajdują się zbiory biblioteki szkolnej, które zostały sklasyfikowane według Uniwersalnej Klasyfikacji Dziesiętnej (UKD). Klasyfikacja ta dzieli wiedzę na działy główne i każdy z nich na działy niższego rzędu.
Biblioteka nasza powoli przekształca się w Centrum Medialne i Informacyjne. Do dyspozycji uczniów są trzy stanowiska komputerowe ze stałym dostępem do internetu. Zbiory, jakie gromadzimy to nie tylko książki i czasopisma, ale także kasety video, filmy DVD, słowniki i encyklopedie multimedialne oraz płyty CD.
Księgozbiór liczy ponad 16500 woluminów. Posiadamy ponad kilkadziesiąt kaset video z programami edukacyjnymi o różnej tematyce, filmy DVD, słowniki i encyklopedie multimedialne oraz kilkaset płyt CD z programami komputerowymi, które prenumerujemy od kilku lat razem z czasopismami. Ponadto prenujemy czasopisma z branży elektronicznej i elektrycznej, popularnonaukowe i z zakresu przedmiotów ogólnokształcących i pedagogiki.
Zbiorami tymi zarządzają panie: Betina Balcerowska i Anna Litke.


do góry

 

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2017

Technikum nr 4, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3, Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 5, Technikum dla Dorosłych nr 3