21 października 2025 r. uczniowie klas 1Ta, 1Tb i 1Td wraz z nauczycielami (p. A. Dyszczyńską, p. K. Kowalską, p. K. Pilarska, p. M. Roszak, p. E. Sieraczkiewicz) wybrali się na wycieczkę do stolicy. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęło się od Varso Tower – najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Z panoramicznego tarasu widokowego 360° na 53. piętrze uczniowie mogli podziwiać spektakularny widok na Pałac Kultury i Nauki oraz całą stolicę. Następnie wraz z przewodnikiem udali się na spacer po Starym Mieście, gdzie mogli posłuchać o burzliwej historii miasta. Wyprawa do Warszawy zakończyła się w Black Cat Escape Room, gdzie młodzież rozwiązywała niecodzienne zadania i łamigłówki.
Copyright ©. All Rights Reserved.