Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku wzięła udział w zawodach koszykówki 3x3. Turniej dostarczył wielu sportowych emocji – nasi uczniowie rozegrali cztery zacięte spotkania, w których pokazali wolę walki, zespołową współpracę i ducha fair play. Pomimo wymagających przeciwników, drużyna „Elektryka” zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, zajmując ostatecznie 5. miejsce. Jest to wynik, który potwierdza wysoki poziom umiejętności naszych zawodników i daje motywację do dalszych treningów.
Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowali: Dawid Szychowski - 2TB, Michał Woźnicki - 3TA, Mateusz Matczak - 3TD, Michał Czerwiński - 3TB.
Opiekunem zespołu jest Jacek Wieczorek.
Copyright ©. All Rights Reserved.