logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Spotkania z absolwentami

26. 03. 2024 B. Molenda

W tym roku kalendarzowym Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku obchodzi jubileusz 50-lecia istnienia. W ramach przygotowań do jego świętowania prowadzone są różne działania, w tym spotkania młodzieży z absolwentami. Mają one na celu zbliżenie do siebie różnych pokoleń osób, które łączy jedno miejsce-szkoła. W ramach spotkań uczniowie poznają ciekawostki z życia szkolnego sprzed lat oraz uzyskują informacje na temat ścieżek edukacyjno-zawodowych naszych absolwentów. Absolwenci natomiast dzięki wspomnieniom przenoszą się w czasie do lat młodości a przy okazji dowiadują się, jak teraz funkcjonuje szkoła, jak bardzo zmieniła się ona od czasu, gdy sami byli jej uczniami.

Dotychczas odbyły się spotkania z następującymi absolwentami (kolejność alfabetyczna):

  • panią Barbarą Chrabąszczewską - trenerem aikido 5 dan Aikikai,
  • panem Sławomirem Grzegorzewskim - byłym wicedyrektorem Zespołu Szkół Elektrycznych,
  • panem Wojciechem Kaczmarkiem - nauczycielem Zespołu Szkół Elektrycznych,
  • panem Igorem Kwaskiem - studentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni,
  • panem Kacprem Małkowskim - studentem Politechniki Bydgoskiej im. Śniadeckich,
  • panem Grzegorzem Walczakiem - wokalistą, gitarzystą, pianistą, kompozytorem i autorem tekstów,
  • panem Patrykiem Wydrą - żołnierzem 25 Brygady Kawalerii Powietrznej,
  • panem Jakubem Zdankiewiczem - studentem Politechniki Poznańskiej.

Wszystkim absolwentom, którzy przyjęli zaproszenie do odwiedzenia szkoły, serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w edukacji, pracy i życiu osobistym.

Pośrodku stoi p. Grzegorzewski w niebieskiej koszuli, w ręku trzyma podziękowanie za spotkanie z uczniami, w tle na ścianie galeria absolwentów Przy stołach siedzą uczniowie, na pierwszym planie z lewej strony siedzi absolwent. Z prawej strony Igor ubrany w mundur studenta AMW w Gdyni, na ścianie galeria absolwentów, z prawej strony siedzą uczniowie Na pierwszym planie pośrodku zdjęcia stoi Jakub, nad nim wyświetlona informacja na temat koła zainteresowań na Politechnice Poznańskiej; po prawej stronie na ścianie galeria absolwentów, po lewej górnej stronie zdjęcia godło Polski Dwaj młodzi mężczyźni, nad nimi w lewym górnym rogu godło Polski, po prawej stronie pianino, na nim monitor, powyżej na ścianie galeria absolwentów