25 listopada pięcioro uczniów z klas trzecich pod opieką p. Bożeny Molendy reprezentowało Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku w spotkaniu edukacyjnym, zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną we Włocławku. Spotkanie było poświęcone tematyce profilaktyki HIV/ AIDS oraz higienie zdrowia psychicznego. Specjaliści z w/w dziedzin przedstawili słuchaczom nowe aspekty dotyczące zakażeń HIV oraz dbałości o swój dobrostan, na który składa się zdrowie psychiczne, fizyczne i społeczne.
Copyright ©. All Rights Reserved.