Zespół Szkół Elektrycznych Mistrzem Włocławka w badmintonie 7 listopada w SP 19 odbyły się mistrzostwa szkół ponadpodstawowych w badmintonie chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych zajęła pierwsze miejsce. Opiekunem był Michał Maj.
Szkołę reprezentowali: Mateusz Jabłoński - IV TE, Aleks Korpusiński - I TB i Adam Zanerski - I TF.
Copyright ©. All Rights Reserved.