Berry-Superfos wspiera pracownie grafiki komputerowej

18. 03. 2024 P. Człapiński

Od wielu lat w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku pod patronatem firmy Berry-Superfos funkcjonują dwie pracownie grafiki komputerowej.

Dzięki wsparciu firmy Berry-Superfos uczniowie włocławskiego Elektryka szlifują swoje umiejętności z zakresu wykonywania różnych prac graficznych, biorą udział w wyjazdach studyjnych do firmy znajdującej się w miejscowości Kaliska k. Lubienia Kujawskiego. Berry-Superfos jest światowym potentatem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

W tym roku firma doposażyła jedną z pracowni w nowoczesny 85-calowy ekran telewizyjny oraz prasę i wykrawak do wykonywania przypinek. Urządzenia te wykorzystywane są do realizacji zajęć praktycznych i udoskonalają proces dydaktyczny w szkole z zakresu grafiki komputerowej.

Widok ogólny na stanowiska grafiki i reklamy. Napierwszym planie gilotyna, prasa do przypinek. Za nimi drukarka i prasa do termosublimacji. Dalej stanowisko nauczeciala, a za nim ekran telewizyjny. Stanowisko do przypinek, w tle kolorowa drukarka laserowa i ekran telewizyjny. Ekran telewizyjny i tablica suchościeralna. Widok ogólny pracowni. Na pierwszym planie stanowisko nauczyciela z dwoma monitorami na uchwytach panoramicznych. Za nim wyspa ze stanowiskiem do termosublimacji i prasą do przypinek. W głebi stanowiska komputerowe uczniów.