Po rozegranym ćwierćfinale gdzie ZSEl we Włocławku był gospodarzem, drużyna Elektryka pokonała szkołę Łokietka z Radziejowa 15:6 w kolejnym meczu wygrywając 23:15 z drużyną z SLO w Choceniu, zajmując pierwsze miejsce i awansując do półfinału województwa. Drugie miejsce zajęła szkoła SLO Choceń, a trzecie miejsce ZSiP Łokietek Radziejów. Gratuluje dla całej drużyny Elektryka
Opiekunem był Michał Maj.
Szkołę reprezentowali:
Copyright ©. All Rights Reserved.