logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Zmagania w ćwierćfinale

25. 02. 2026 M. Maj

Po rozegranym ćwierćfinale gdzie ZSEl we Włocławku był gospodarzem, drużyna Elektryka pokonała szkołę Łokietka z Radziejowa 15:6 w kolejnym meczu wygrywając 23:15 z drużyną z SLO w Choceniu, zajmując pierwsze miejsce i awansując do półfinału województwa. Drugie miejsce zajęła szkoła SLO Choceń, a trzecie miejsce ZSiP Łokietek Radziejów. Gratuluje dla całej drużyny Elektryka

Opiekunem był Michał Maj.

Szkołę reprezentowali:

  • Jakub Kamiński - III TG
  • Stanisław Seklecki - I TD
  • Piotr Kubielski - I TD
  • Szymon Grzywacz - I TD
  • Franciszek Floryński - I TF
  • Michał Woźnicki - III TA
  • Bartosz Krzywdziński - III TC
  • Jan Błasiak - III TA
  • Mateusz Matczak - III TD
  • Tomasz Ziółkowski - V TG
  • Szymon Moczulski - III TD
  • Kamil Wścisłek - V TC
  • Szymon Pączkowski - V TC
  • Oliwier Nowakowski – III TA
  • Błażej Strulak – I TC
Kamil Wścisłek oraz wicedyrektor Krzysztof Marszałkowski zawodnik z ZS w Choceniu oraz wicedyrektor Krzysztof Marszałkowski reprezentacja ZSEL z opiekunem