2 października 2025 roku uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych wzięli udział w wyjątkowej inicjatywie w ramach Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej.
Na szkolnym boisku wspólnie stworzyli napis „STOP PRZEMOCY”, dając wyraz solidarności i sprzeciwu wobec przemocy wśród rówieśników. Wydarzenie było przygotowane przez Samorząd Uczniowski, a nad całością czuwały – pani Karolina Augustyniak i Małgorzata Węgrzynowska, operatorem dronu był p. Marcin Zacharow.
To piękny przykład, jak młodzież potrafi zjednoczyć się wokół ważnych wartości i głośno powiedzieć: „Nie ma miejsca na przemoc w naszej szkole
Copyright ©. All Rights Reserved.