logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Drzwi otwarte w ELEKTRYKU

21. 03. 2024 K. Augustyniak

19 kwietnia 2024 r. po raz kolejny Zespół Szkół Elektrycznych otworzył swoje drzwi dla ósmoklasistów. Uczniowie szkół podstawowych oraz ich rodzice/opiekunowie mieli okazję z bliska przyjrzeć się jak wygląda dzień w „Elektryku”. Nauczyciele i młodzież naszej szkoły bardzo chętnie opowiadała o nauce w szkole jak również odpowiadała na pytania nurtujące ich młodszych kolegów.

Na rok szkolny 2024/2025 „Elektryk” oferuje kształcenie w następujących zawodach:

  • technik elektronik
  • technik elektryk
  • technik informatyk
  • technik programista
  • technik automatyk

Wszelkie informacje dla chetnych do wstąpienia w mury ELEKTRYKA znajdują się w dziale NABÓR 2024 . Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 13 maja i będzie trwała do 14 czerwca do godziny 15:00. W tym czasie należy zalogować się na platformę rekrutacyjną i wypełnić wniosek.

Zapraszamy do składania podań do naszej szkoły.

Uczniowie ZSEl siedzący przy stoliku konsultacyjnym dla zawodu technik informatyk Uczniowie ZSEl stoją przed banerami sponsorów szkoły Dwie śmiechnięte uczennice trzymające w rękach rakiety tenisowe leżą na niebieskim tartanie stykając się głowami - zdjęcie makro dwóch uczniów rozgrywa mecz na korcie tenisowym zespołu boisk przed budynkiem szkoły Uczeń oprowadzający stoi za makietą szkoły i prezentuje ją grupie zwiedzających stojących obok po lewej stronie Na pierwszym planie duży stół z rozłożonymi płytami głównymi komputerów, za nim nauczyciel i grupa zwiedzających Uczniowie szkoły podstawowej oglądają w jaki sposób drukuje drukarka 3D Nauczyciel po prawej stronie trzyma w reku termowizor i opowiada zwiedzającym stojącym po lewej stronie o zawodzie technik elektryk Uczniowie szkół podstawowych otrzymują ulotki o zawodach w ofercie szkoły Doświadczenie chemiczne, widok perspektywiczny na stół ze szklanymi pojemnikami z cieczami Uczniowie grają w grę planszową Scrabble

Fotorelacja na portalu wloclawek.naszemiasto.pl .