Rozpoczęła się rekrutacja do 5. edycji programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!” - prestiżowego projektu dla uczennic szkół średnich, które marzą o przyszłości w branży gier wideo. To wyjątkowa okazja, by młode kobiety mogły odkrywać swoje talenty i rozwijać się w jednym z najbardziej dynamicznych sektorów nowych technologii. Organizatorami programu są CD PROJEKT RED - twórcy kultowych gier „Wiedźmin” i „Cyberpunk 2077” - oraz Fundacja Edukacyjna Perspektywy, od lat wspierająca młodzież w wyborach edukacyjnych i zawodowych.
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2025r.
Program "Dziewczyny w grze!" skierowany jest do uczennic szkół średnich, które pasjonują się gamingiem, ilustracją i grafiką komputerową, stawiają pierwsze kroki w animacji 3D, próbują swoich sił w programowaniu, tworzą własną muzykę i interesują się sound designem, piszą fabuły i scenariusze albo po prostu kochają grać w gry wideo!
Na stypendystki programu czeka:
Więcej informacji o programie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym znajduje się na oficjalnej stronie programu .
Copyright ©. All Rights Reserved.