16 października uczniowie z klas IV TD, II Ta i III TE pod opieką nauczycieli pani Anety Pazderskiej oraz panów Arkadiusza Pazderskiego i Łukasza Mikołajczaka uczestniczyli w wycieczce do Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Aquaparku FALA.
Podczas naszego pobytu obejrzeliśmy fantastyczny Musical "Mamma Mia!" opowieść o dwudziestoletniej Sophie, która na greckiej wyspie próbuje dowiedzieć się, kto jest jej ojcem, zapraszając na ślub trzech mężczyzn dawnych przyjaciół swojej matki, Donny. To historia o miłości, przyjaźni i rodzinie, opowiadana za pomocą największych przebojów zespołu ABBA. Do najbardziej znanych piosenek, które mieliśmy okazję wysłuchać należą "Waterloo", "Dancing Queen", "Money, Money, Money" i oczywiście "Mamma Mia".
Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno scenografii jak i muzyki oraz oświetlenia. Musical otrzymał owacje na stojąco. Pełni wrażeń udaliśmy się do Aquaparku Fala gdzie mogliśmy odpocząć i zrelaksować się.
Copyright ©. All Rights Reserved.