Reprezentacja Elektryka w finale województwa kujawsko - pomorskiego w piłkę ręczną rozegranym w Strzelnie 30 stycznia 2026r. W pierwszym meczu Elektryk zmierzył się z drużyną gospodarza ZS Strzelno, po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej odsłonie po kilku kontrowersyjny decyzjach sędziowskich drużyna gospodarzy uzyskuje prowadzenie, które trudno jest nam odrobić. W kolejnym emocjonującym, pełnym zwrotów meczu z drużyną bydgoskiej szkoły budowlanej Elektryk zwycięża i zajmuje III miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady.
Opiekunem był Michał Maj.
Szkołę reprezentowali:
Copyright ©. All Rights Reserved.