logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Na pudle!

25. 02. 2026 M. Maj

Reprezentacja Elektryka w finale województwa kujawsko - pomorskiego w piłkę ręczną rozegranym w Strzelnie 30 stycznia 2026r. W pierwszym meczu Elektryk zmierzył się z drużyną gospodarza ZS Strzelno, po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej odsłonie po kilku kontrowersyjny decyzjach sędziowskich drużyna gospodarzy uzyskuje prowadzenie, które trudno jest nam odrobić. W kolejnym emocjonującym, pełnym zwrotów meczu z drużyną bydgoskiej szkoły budowlanej Elektryk zwycięża i zajmuje III miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady.

Opiekunem był Michał Maj.

Szkołę reprezentowali:

  • Jakub Kamiński - III TG
  • Stanisław Seklecki - I TD
  • Piotr Kubielski - I TD
  • Szymon Grzywacz - I TD
  • Franciszek Floryński - I TF
  • Michał Woźnicki - III TA
  • Jan Błasiak - III TA
  • Mateusz Matczak - III TD
  • Tomasz Ziółkowski - V TG
  • Szymon Moczulski - III TD
  • Kamil Wścisłek - V TC
  • Oliwier Nowakowski – III TA
  • Błażej Strulak – I TC
reprezentacja podczas wręczania nagród reprezentacja podczas wręczania nagród reprezentacja podczas wręczania nagród reprezentacja ZSEL z opiekunem