logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Na Toruń!

02. 11. 2025 M. Węgrzynowska

Uczniowie klas: 2TB, 3TB, 3TD, 1TD, 5TG brali udział w wycieczce do Torunia. W ramach wycieczki uczniowie odwiedzili planetarium, brali udział w wyścigach gokartami oraz zwiedzali zabytki na toruńskiej "Starówce".

Opiekunami wycieczki byly: p. Małgorzata Węgrzynowska, p. Beata Buława, p. Agnieszka Sierakowska.

Wszyscy uczestnicy wycieczki przed pomnikiem Mikołaja Kopernika. Ulotki i materiały. Uczniowie w trakcie wyścigu.