Uczniowie klas: 2TB, 3TB, 3TD, 1TD, 5TG brali udział w wycieczce do Torunia. W ramach wycieczki uczniowie odwiedzili planetarium, brali udział w wyścigach gokartami oraz zwiedzali zabytki na toruńskiej "Starówce".
Opiekunami wycieczki byly: p. Małgorzata Węgrzynowska, p. Beata Buława, p. Agnieszka Sierakowska.
Copyright ©. All Rights Reserved.