Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej, Rektor Politechniki Łódzkiej oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki zapraszają do udziału w konkursach z zakresu nauk ścisłych:
Konkursy te cieszą się wysoką renomą i bardzo dużą popularnością, oraz są doskonałym sposobem na systematyczne powtarzanie wiedzy zwłaszcza przed egzaminem maturalnym.
Udział w konkursach dla szkól ponadpodstawowych to szansa na indeks Politechniki Łódzkiej z pominięciem postepowania kwalifikacyjnego.
Regulaminy konkursów wraz z kalendarzem oraz zapisy są dostępne na stronie InfiMat Politechniki Łódzkiej .
Do wszystkich internetowych konkursów uruchomione będą sesje próbne, do których zapraszamy wszystkich chętnych. Będą one aktywne od 01.10.2025r. do 05.10.2025r.
Głównym sponsorem konkursów jest Politechnika Łódzka. Nagrodami są miedzy innymi indeksy Politechniki Łódzkiej oraz nagrody rzeczowe.
Nabór zakończony zostanie 30 września 2025 r.
Copyright ©. All Rights Reserved.