INFORMIADA 2024 - zapisy

06. 03. 2024 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku

Już niebawem ruszają zapisy do konkursu INFORMIADA 2024. Zachęcamy do udziału!

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Konkurs składa się z dwóch etapów: etapu szkolnego i etapu finałowego.

W celu rejestracji uczestników „platforma informatyczna” będzie aktywna od 11 marca 2024 roku do 24 marca 2024 roku, do godziny 23:59 pod adresem internetowym: www.informiada2024.pans.wloclawek.pl

Etap szkolny odbędzie się 26 marca 2024 r. między godz. 8:00 a 16:00 w szkołach, które zgłosiły uczestnictwo w konkursie. Na poszczególnych etapach konkursu uczestnicy rozwiązują test na platformie konkursowej.

Etap szkolny opiera się na zagadnieniach z podstawy programowej szkół ponadpodstawowych z przedmiotu informatyka.

Etap finałowy odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00 w budynku dydaktycznym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku, przy ulicy Energetyków 30. Będzie opierał się na zagadnieniach związanych z programowaniem, bazami danych i sieciami komputerowymi na poziomie akademickim.

Regulamin konkursu Informiada 2024 wraz z załącznikami i wszystkie informacje dotyczące konkursu dla szkół ponadpodstawowych można znaleźć i pobrać z podstrony PANS Włocławek