W dniach 19-20 listopada klasa II TD z wychowawczynią p. Magdaleną Lewandowską oraz opiekunami p. Betiną Balcerowską i p. Łukaszem Mikołajczakiem odbyła dwudniową wycieczkę do Warszawy. W programie wycieczki znalazły się:
Wycieczka okazała się intensywnym i niezwykle ciekawym spotkaniem z kulturą, historią oraz współczesnym rytmem życia stolicy.
Copyright ©. All Rights Reserved.