12 stycznia w Zespole Szkół Elektrycznych rozpoczęła się akcja Fundacji DKMS – #KOMÓRKOMANIA w ramch, której będą podejmowane rozmowy z uczniami na temat dawstwa szpiku kostnego oraz chorób nowotworowych krwi, a także znaczenia świadomej decyzji o rejestracji jako potencjalny Dawca. Ponadto w ramach akcji prezentowane będą materiały edukacyjne. Planowana jest również wizyta osób, które były Dawcą szpiku.
Akcja zakończy się 27 stycznia możliwością rejestracji potencjalnych Dawców DKMS. Do rejestracji mogą przystąpić osoby w wieku 18–55 lat.
Copyright ©. All Rights Reserved.