18 marca 2026 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III Konferencji Samorządów Uczniowskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do integracji środowisk uczniowskich z całego regionu oraz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu działalności samorządowej. Naszą placówkę reprezentowała grupa uczniów w składzie: Blanka Szaraniec (kl. IV Tc), Kalina Giżyńska, Agata Kasiorkiewicz, Jacek Ciesielski oraz Wiktor Kozłowski (wszyscy z kl. IV Tg). Opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Karolina Augustyniak. Program spotkania był bardzo intensywny i został podzielony na cztery merytoryczne panele:
Zachęcamy całą społeczność szkolną do śledzenia naszych działań na bieżąco! Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych: na Instagrama oraz TikToka, gdzie będziemy publikować relacje i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.
Copyright ©. All Rights Reserved.