10 kwietnia 2026 r. w gmachu Zbiorów Sztuki miało miejsce otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom „XVIII KONKURSU RZEŹBIARSKIEGO IM. STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała uczennica klasy 2 TD, Patrycja Budzyńska, wykonując pracę w kategorii prace wykonane na miejscu. Jej praca została doceniona - uzyskała wyróżnienie i została wyeksponowana na wystawie pokonkursowej w gmachu Zbiorów Sztuki. Warto dodać, że do konkursu zgłosiło się 203 uczestników, 104 nadesłało zdjęcia form przestrzennych, a na miejscu tworzyło 97 młodych artystów. Na konkurs dotarło również 37 form ceramicznych nadesłanych przez autorów. Gratulujemy Patrycji i życzymy dalszych sukcesów!
Copyright ©. All Rights Reserved.