W piątek 24 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji NAKRĘĆ KILOMETRY RAZEM Z NAMI PRZYJAŹNIE DLA AUTYZMU organizowanej przez Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku – dla uczniów z niepełnosprawnościami.
eśli wspólnie uda nam się pobić zeszłoroczny rekord 69 472,06 km, szkoła doposaży placówkę w fotele wyciszające dla uczniów.
W tym dniu młodzież na lekcjach wychowania fizycznego wraz z nauczycielami wychowania fizycznego maszerowała po bieżni szkolnej. W akcji brali udział uczniowie z klas: I TA, II TB, I TE.
Podczas tego spaceru nakręciliśmy 680 km!
Copyright ©. All Rights Reserved.