Matura - to nie takie straszne

09. 05. 2024 J. Nadolski

Od 7 maja (wtorek) nasi abiturienci zmagają się z egzaminami maturalnymi. W tym roku do egzaminu przystapiło 135 uczniów klas maturalnych. Sądząc po minach są bardzo dobrej myśli co do wyników swoich zmagań. Oni wierzą w siebie, my wierzymy w nich. Powodzenia!

Maturzyści siedzący w ławkach na tle okien w oczekiwaniu na arkusze Troje członków komisji egzaminacyjnej. Od lewej stoją: p. Witkowski, p. Górna i przedstawiciel EKONOMIKA. Przed nimi stolik nakryty zielonym suknem, za nimi na ścianie dwie tablice Kolejna grupa maturzystów z uśmiechem na twarzach w oczekiwaniu na początek egzaminu Czworo maturzystów w ławkach przy ścianie jeden za drugim. W pierwszym planie abiturientka, za nią jej koledzy.