25 listopada Samorząd Uczniowski „Elektryka” zorganizował akcję MOVEMBER – Weź sprawy w swoje ręce! To kampania przypominająca o profilaktyce nowotworów prostaty i jąder. Uczniowie i pracownicy szkoły pokazali solidarność z chorymi, zapuszczając, doklejając lub rysując wąsy, a także ubierając się na niebiesko – kolor symbolizujący walkę z rakiem prostaty i jąder. Nie zabrakło także ścianki zdjęciowej, przygotowanej przez SU, która przyciągnęła wielu chętnych!
Dziękujemy wszystkim za udział!
Profilaktyka ma znaczenie – dbajmy o zdrowie!
Copyright ©. All Rights Reserved.