logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Musicalowo w Łodzi

13. 01. 2026 D. Chmielewska

9 stycznia uczniowie klas III TG,IV TE i V TG wraz z opiekunami p. Dorotą Chmielewską, p. Dorotą Kwiatkowską i p. Dariuszem Kostrzewskim uczestniczyli w musicalu "Mamma Mia". Młodzież spędziła prawie trzy godziny wakacji na słonecznej greckiej wyspie. Zorganizowane widowisko przeniosło ich do lat 70. i czasów największej popularności szwedzkiego kwartetu ABBA, a klasyczne hity legendarnej grupy, wplecione w zabawną historię Sophie i Donny poruszyły publiczność. Przedstawienie zrealizowane zostało z energią i dynamizmem: piękna scenografia, światła, kolorowe kostiumy oraz jakość gry aktorsko-wokalnej. Cieszymy się, że mogliśmy obejrzeć ten spektakl, który wniósł w nas radość i ciepło w ten zimowy dzień.

Młodzież uczestnicząca w musicalu Opiekunki młodzieży w teatrze muzycznym Młodzież i opiekun na widowni musicalu