17 grudnia br. już po raz drugi żywą lekcję historii przedstawił p. Piotr Firkowski, syn naocznego świadka i byłego więźnia trzech niemieckich obozów koncentracyjnych p. Mirosława Firkowskiego. Spotkanie dotyczyło wspomnień, na które złożyły się m.in. pieśń patriotyczna - "Hymn obozowy", prezentacja multimedialna na podstawie książki – wspomnień "Przez trzy kacety" oraz film "Dzień jak co dzień – TVP". W wydarzeniu uczestniczyła młodzież klas II TD, III TD, IV TD wraz z opiekunami. Przedsięwzięcie to było kolejnym przykładem kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich wśród uczniów naszej szkoły.
Copyright ©. All Rights Reserved.