logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Olimpiada Geograficzna - 1 etap za nami

16. 12. 2025 A. Pazderska

Miło nam poinformować że kolejny etap Olimpiady Geograficznej za nami. Z 8 osób 6 przeszło do etapu pisemnego i ustnego (okręgowego), który odbędzie się na Uniwersytecie im.Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Prezydium Komitetu Głównego podjęło w dniu 9 grudnia 2025 r. uchwałę o dopuszczeniu do zawodów pisemnych II etapu LII Olimpiady Geograficznej wszystkich uczniów, których praca pisemna I etapu została oceniona przez jurorów Komitetów Okręgowych Olimpiady Geograficznej na 75 punktów lub więcej. Są to:

  • Sikorski Grzegorz klasa IV G
  • Dawid Lewandowski klasa IV G
  • Eryk Kropielnicki klasa II C
  • Alan Szałek klasa IV F
  • Ksawery Policzański klasa III C
  • Wiktor Kokowicz klasa IV F

W dniach 7–8 lutego 2026 r. – część pisemna (7 lutego) i ustna (8 lutego) zawodów II stopnia. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.