Miło nam poinformować że kolejny etap Olimpiady Geograficznej za nami. Z 8 osób 6 przeszło do etapu pisemnego i ustnego (okręgowego), który odbędzie się na Uniwersytecie im.Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Prezydium Komitetu Głównego podjęło w dniu 9 grudnia 2025 r. uchwałę o dopuszczeniu do zawodów pisemnych II etapu LII Olimpiady Geograficznej wszystkich uczniów, których praca pisemna I etapu została oceniona przez jurorów Komitetów Okręgowych Olimpiady Geograficznej na 75 punktów lub więcej. Są to:
W dniach 7–8 lutego 2026 r. – część pisemna (7 lutego) i ustna (8 lutego) zawodów II stopnia. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
Copyright ©. All Rights Reserved.