31 października w murach włocławskiego „Elektryka” zawitały duchy, potwory, anioły i najróżniejsze stworzenia z zaświatów! Tego dnia szkolne korytarze zamieniły się w niezwykłą scenerię pełną kolorów, śmiechu i fantazji. Uczniowie oraz nauczyciele pokazali, że potrafią połączyć kreatywność z odrobiną (nie)ziemskiego humoru. Wśród przebierańców można było spotkać tajemnicze potwory, sympatyczne zwierzęta, skrzydlate anioły i całą plejadę innych nadprzyrodzonych postaci. Każdy, kto odważył się przywdziać kostium z innego świata, został nagrodzony… jabłkiem! Ten symboliczny upominek dodał wszystkim energii i przypomniał, że dobra zabawa może iść w parze ze zdrowym stylem życia.
Parada z Zaświatów była doskonałą okazją, by poczuć ducha zabawy, oderwać się od codziennych obowiązków i wspólnie celebrować szkolną integrację. Jak się okazało – w „Elektryku” nawet duchy mają dobrą energię!
Organizatorem Parady z zaświatów był Samorząd Uczniowski.
Copyright ©. All Rights Reserved.