„… A Bogu to, co boskie”
10. 09. 2025
T. Kleczewski
7 września zebraliśmy się w Kościele na Zazamczu na Mszy Świętej w intencji dobrego roku szkolnego. Modliliśmy się za dzieci i młodzież powracające do szkół oraz za tych, którzy troszczą się o ich wychowanie i wykształcenie.
×
Galeria: … A Bogu to, co boskie
❮
❯