Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji akcji Polskiego Komitetu do spraw Unesco oraz Fundacji im. Zbigniewa Herberta Podaruj wiersz. Akcja jest bardzo prosta jak podanie przyjaznej dłoni. Należy przepisać ręcznie ulubiony wiersz, umieścić go na specjalnej papeterii i podarować wybranej osobie. Gest ten jest wyrazem więzi z drugim człowiekiem, wiary w piękno i rangę słów poezji. W działania zaangażowali się uczniowie klasy I TD, II TD, IV TA , IV TD. Wiersze wraz z życzeniami z okazji Świąt Wielkanocy zostaną przekazane pensjonariuszom Domu Opieki Społecznej w Izbicy Kujawskiej.
Działania zorganizowały p. Betina Balcerowska i Anna Litke
Copyright ©. All Rights Reserved.