Po rozegranym w Brodnicy półfinale. ZSEl we Włocławku zajął II miejsce pokonując drużyny z Grudziądza i Tucholi a nieznacznie przegrywając z zespołem gospodarzy, zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego. Gratuluje dla całej drużyny Elektryka.
Opiekunem był Michał Maj.
Szkołę reprezentowali:
Copyright ©. All Rights Reserved.