logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Jesteśmy w finale województwa!

27. 11. 2025 M. Maj
drużyna elektryka
Jesteśmy w finale województwa!

Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych w Unihokeja w Finale Województwa rozgrywek szkolnych.

Po 1/2 finału rozegranego 20 listopada w Toruniu reprezentacja ZSEl zajęła II miejsce i tym samym zagwarantowała sobie udział w finale wojewódzkim. Wszystkie bramki dla drużyny strzelił Oliwier Łowicki z klasy III TG. Gratulacje należą się całej drużynie za postawę w trudnej rywalizacji. Opiekunem był Michał Maj

Szkołę reprezentowali:

  • Patryk Lewandowski - III TG
  • Oliwier Łowicki - III TG
  • Borys Biernacki - III TG
  • Damian Witkowski - III TD
  • Wiktor Cichocki - III TG
  • Bartosz Siemiński - III TG
  • Michał Prymon - I TF
  • Kacper Baurski - II TC
  • Dorian Bykowski - I TF
  • Mateusz Syroczyński - III TF