Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych w Unihokeja w Finale Województwa rozgrywek szkolnych.
Po 1/2 finału rozegranego 20 listopada w Toruniu reprezentacja ZSEl zajęła II miejsce i tym samym zagwarantowała sobie udział w finale wojewódzkim. Wszystkie bramki dla drużyny strzelił Oliwier Łowicki z klasy III TG. Gratulacje należą się całej drużynie za postawę w trudnej rywalizacji. Opiekunem był Michał Maj
Szkołę reprezentowali:
Copyright ©. All Rights Reserved.