logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Dzieciństwo bez przemocy

17. 12. 2025 K. Górna

Przedstawiciele klas pierwszych wzięli udział w teście wiedzy o prawach dziecka. Konkurs został zorganizowany przez pedagogów szkolnych w ramach kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z pytaniami – poziom odpowiedzi był bardzo wysoki, a wyniki niezwykle wyrównane. Rywalizacja była tak zacięta, że trudno było wyłonić jednoznacznego zwycięzcę. Dlatego w tym konkursie nie przyznano miejsc – wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne brawa i pochwałę za doskonałą znajomość praw dziecka, zaangażowanie oraz dojrzałość w podejściu do tak ważnej tematyki.

Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za udział!

uczestnicy podczas rozwiązywania testu dwóch uczniów pochyla się nad testem uczestnicy testu na tle wystawy informacyjnej