logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Mamy puchar z Chocenia

27. 11. 2025 M. Maj

27 Października w Choceniu odbył się Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zespół Szkół Elektrycznych zajął pierwsze miejsce. Podczas zawodów zostali wytypowani najlepsi gracze i tytuł najlepszego strzelca oraz najlepszego zawodnika drużyny trafił do Stanisława Sekleckiego z klasy I TD a najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Wścisłek z klasy V TC. Gratulacje za zaangażowanie i postawę należą się całej drużynie.

Opiekunem był Michał Maj.

Szkołę reprezentowali:

  • Jakub Kamiński - III TG
  • Stanisław Seklecki - I TD
  • Piotr Kubielski - I TD
  • Szymon Grzywacz - I TD
  • Franciszek Floryński - I TF
  • Michał Woźnicki - III TA
  • Bartosz Krzywdziński - III TC
  • Jan Błasiak - III TA
  • Mateusz Matczak - III TD
  • Tomasz Ziółkowski - V TG
  • Szymon Moczulski - III TD
  • Kamil Wścisłek - V TC
  • Szymon Pączkowski - V TC
Kamil Wścisłek - najlepszy zawodnik turnieju i Michał Sompolski Stanisław Seklecki - król strzelców, najlepszy zawodnik drużyny  i Michał Sompolski uczniowie ZSEL oraz opiekun