27 Października w Choceniu odbył się Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zespół Szkół Elektrycznych zajął pierwsze miejsce. Podczas zawodów zostali wytypowani najlepsi gracze i tytuł najlepszego strzelca oraz najlepszego zawodnika drużyny trafił do Stanisława Sekleckiego z klasy I TD a najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Wścisłek z klasy V TC. Gratulacje za zaangażowanie i postawę należą się całej drużynie.
Opiekunem był Michał Maj.
Szkołę reprezentowali:
Copyright ©. All Rights Reserved.