Konkurs informatyczny SCRATCH

18. 03. 2024 A. Szprengiel
Baner reklamowo-informacyjny konkursu
Konkurs informatyczny

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w XXIII edycji Konkursu Informatycznego KODUJEMY W JĘZYKU SCRATCH organizowanym przez Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku.

Konkurs odbędzie się w nowej formule w Zespole Szkół Elektrycznych 19 kwietnia 2024r. – podczas DRZWI OTWARTYCH.

Celem Konkursu informatycznego jest zainteresowanie uczniów szkół podstawowych zakresem wiedzy informatycznej opartej o obszary programistyczne, edytorskie, graficzne, multimedialne oraz ukierunkowanie myślenia uczniów na innowacyjne i niestandardowe rozwiązania w dziedzinie informatyki.

W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla najlepszych.

Pytania prosimy kierować na adres e-maila: scratch@zsel.edu.pl - osoba odpowiedzialna Rafał Kwas.

W załączniku przesyłamy regulamin, wzór zgłoszenia i zgody oraz plakat konkursu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.