19 września uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych wzięli udział w 32 Akcji Sprzątania Świata. Uczniowie zbierali śmieci w najbliższej okolicy szkoły, na chodnikach oraz w parku nad Wisłą. Za swoje zmagania uczniowie otrzymali certyfikat. Koordynatorkami akcji były: p. M. Węgrzynowska i p. K. Augustyniak . Ponadto jednym z opiekunów uczniów była p. D. Kwiatkowska.
Copyright ©. All Rights Reserved.