logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Srebrny Elektryk

05. 10. 2025 Ł. Mikołajczak

1 października, na obiektach mieszczących się przy Zespole Szkół Samochodowych, reprezentacja „Elektryka” wzięła udział w Mistrzostwach Miasta Włocławek w Sztafetowych Biegach Przełajowych zdobywającą drugie miejsce w mieście. Szkole reprezentowali uczniowie: Piotr Wyrzykowski 5TA, Jakub Wójtowicz 5TB, Oliwier Grenz 4TD, Mateusz Zarośliński 4TF, Patryk Lewandowski 3TG, Jakub Walczak 1TA, zawodnicy rezerwowi: Bartosz Siemiński 3TG, Mikołaj Słowiński 1TA. Opiekunem reprezentacji był Łukasz Mikołajczak .

drużyna z medalami na piersi i koszulką reprezentacyjną
Srebrny Elektryk