W ramach "Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej" psycholog szkolny przeprowadził zajęcia w klasach 1TA, 1TB, 1TC, 1TD, dotyczące stresu oraz jak w zdrowy sposób sobie z nim radzić. Stres i napięcie emocjonalne, szczególnie wśród osób młodych, oprócz wielu innych negatywnych konsekwencji mogą prowadzić również do zwiększonej irytacji, a nawet agresji, w związku z czym jego redukcja ma kluczowe znaczenie w środowisku szkolnym jako element zapobiegania przemocy rówieśniczej. Zajęcia kontynuowane będą w innych klasach w najbliższych dostępnych terminach.
Copyright ©. All Rights Reserved.