logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

Sukces w Badmintonie

25. 02. 2026 M. Maj

Sukces reprezentacji ZSEL IX miejsce w Mistrzostwach Polski w Badmintonie. Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w grudniu 2025 w Głubczycach. Gratulacje dla drużyny. Szkołę reprezentowali Aleks Korpusiński, Adam Zamerski i Mateusz Jabłoński.

Opiekunem był Michał Maj.

reprezentacja w towarzystwie Pani Bożeny Bąk - Siemieniec wielokrotnej mistrzyni polski, uczestniczki Igrzysk Olimpijskich - VIII miejsce.
Sukces w Badmintonie