Sukces reprezentacji ZSEL IX miejsce w Mistrzostwach Polski w Badmintonie. Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w grudniu 2025 w Głubczycach. Gratulacje dla drużyny. Szkołę reprezentowali Aleks Korpusiński, Adam Zamerski i Mateusz Jabłoński.
Opiekunem był Michał Maj.
Copyright ©. All Rights Reserved.