Świąteczna zbiórka żywności

22. 12. 2023 M. Kotkiewicz

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy wsparli zorganizowaną po raz kolejny przez Szkolny Wolontariat akcję: „Świąteczna zbiórka żywności”. Z całego serca dziękujemy uczniom, rodzicom, opiekunom oraz nauczycielom i wychowawcom. Finał akcji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się zebrać 227 kg artykułów spożywczych, które w dniu 5 grudnia przekazaliśmy Stowarzyszeniu „Przyjazny Włocławek”. W okresie przedświątecznym trafią one do najuboższych seniorów z terenu Włocławka i okolic. Jesteśmy przekonani, że dzięki otwartości Waszych serc, Święta Bożego Narodzenia w wielu domach będą spokojne i radosne.