Elektryk na Targach

18. 03. 2024 K. Górna

Zespół Szkół Elektrycznych zaprezentował swoją ofertę edukacyjną 7 marca 2024 roku na Włocławskich Targach Edukacyjnych. Włocławskie Targi Edukacyjne odwiedziło: 19 włocławskich szkół podstawowych oraz 29 szkół spoza Włocławka. Pierwszy dzień Targów dedykowany był dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, którzy przybyli bardzo licznie i wykazali ogromne zainteresowanie ofertą edukacyjną naszej szkoły.

Prezentowaliśmy ofertę „Elektryka” i w różnorodny sposób staraliśmy się zachęcić ósmoklasistów do wstąpienia w progi naszej szkoły.

Życzymy podjęcia samych trafnych i łatwych decyzji co do dalszego kierunku kształcenia.

Nauczyciele i uczniowie szkoły przy swoim stoisku. Wszystkie osoby stoją w jednej grupie na tle ścianki reklamowej z logiem ZSEL. Na pierwszym planie widać stoły i kufer transportowy z nazwą szkoły. Stoły z pomocami szkolnymi, które zostały wykorzystane podczas targów jako materiały demonstrujące tematykę zajęć zawodowych w ZSEL. Szeroki plan Hali Mistrzów przedstawiający z lewej strony rolap z ofertą kształcenia w ZSEL w roku szkolnym 2024/25, z prawej strony osoby stojące przy stoisku, w głębi trybuny hali sportowej, na których zasiadają osoby przybyłe na targi. Przemówienie Prezydenta Miasta Włocławek na otwarcie Targów Szkół Ponadpodstawowych. Obok prezydenta stoją przedstawiciele władz miasta i samorządu. Widok ze stoiska ZSEL na osoby zgromadzone przed stoiskiem - nauczyciele, uczniowie oraz osoby zwiedzające. 6.	Dwoje uczniów z Samorządu Szkolnego Elektryka rozmawiających z osobą zainteresowaną ofertą ZSEL. Wiceprezydent Miasta Włocławka Pani Domicela Kopaczewska na energo-rowerze, który zasila edukacyjny panel żarówkowy. Za Panią Prezydent stoi Dyrektor szkoły. Jeden z uczniów zwiedzających targi siedzący na energo-rowerze, w tle widać osoby mu towarzyszące. Szeroki plan hali sportowej przedstawiający stoisko ZSEl, osoby przedstawiające ofertę szkoły oraz zwiedzający. Przewodniczący ZSEL rozmawiający z dwoma uczniami zainteresowanymi podjęciem nauki we Włocławskim ELEKTRYKU.