W Zespole Szkół Elektrycznych 24 kwietnia odbył się turniej tenisa ziemnego. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Organizatorem turnieju była Emilia Bielińska.
Klasyfikacja końcowa:
Copyright ©. All Rights Reserved.