Uczniowie klasy 3Tg (technik programista), po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu Turnieju Trójgamicznego, w dniach 15–16 grudnia brali udział w Konferencji Przydziału w Szkole Zachód w Tarnowie Podgórnym k. Poznania.
Konferencja Przydziału obejmowała:
W trakcie całego Turnieju Trójgamicznego planowanych jest jeszcze wiele wydarzeń: webinaria, konsultacje zespołowe, kursy e-learningowe, kamienie milowe, wyjazdy edukacyjne oraz game jam.
Turniej zakończy się w czerwcu 2026 roku Galą Finałową.
Opiekunem uczniów jest pan Dariusz Kostrzewski, nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i fizyki.
Copyright ©. All Rights Reserved.