logo szkoły

Zespół Szkół Elektrycznych

we Włocławku

„Elektryk Entertainment” w Turnieju Trójgamicznym

17. 12. 2025 D. Kostrzewski

Uczniowie klasy 3Tg (technik programista), po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu Turnieju Trójgamicznego, w dniach 15–16 grudnia brali udział w Konferencji Przydziału w Szkole Zachód w Tarnowie Podgórnym k. Poznania.

Konferencja Przydziału obejmowała:

  • pretesty wiedzy dla zespołów i opiekunów,
  • wykłady wprowadzające w tematykę projektowania gier,
  • wykład z zakresu game design,
  • wykład dotyczący project management,
  • warsztaty pracy grupowej dla młodzieży,
  • oraz cztery warsztaty tematyczne dla uczestników: game development, experience design, game design i project management.

W trakcie całego Turnieju Trójgamicznego planowanych jest jeszcze wiele wydarzeń: webinaria, konsultacje zespołowe, kursy e-learningowe, kamienie milowe, wyjazdy edukacyjne oraz game jam.

Turniej zakończy się w czerwcu 2026 roku Galą Finałową.

Opiekunem uczniów jest pan Dariusz Kostrzewski, nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i fizyki.

Drużyna Elektryk Entertainment na tle banera konferencji praca nad grą planszową praca nad grą planszową granie w grę planszową