Obronilismy tytuł Mistrza
27. 11. 2025
M. Maj
03 listopada uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku zwyciężają w rozgrywkach miasta w unihokeja i jadą na ½ finału województwa. Gratulacje dla całej drużyny. Opiekunem był Michał Maj, a szkołę reprezentowali:
- Miłosz Baranowski - V TG
- Patryk Lewandowski - III TG
- Oliwier Łowicki - III TG
- Borys Biernacki - III TG
- Damian Witkowski - III TD
- Wiktor Cichocki - III TG
- Bartosz Siemiński - III TG
- Michał Prymon - I TF
- Kacper Baurski - II TC
- Dorian Bykowski - I TF
- Mateusz Syroczyński - III TF
×
Galeria: Obronilismy tytuł Mistrza
❮
❯