W czwartek 22. 01. 2026 r. w naszej szkole odbyła się loteria fantowa i licytacja w ramach 34 Finału WOŚP. W tym roku graliśmy pod hasłem: "Zdrowe brzuszki naszych dzieci". Losy i licytacja cieszyły się dużym zainteresowaniem, zebraliśmy 3103 zł.
Bardzo dziękujemy.
Copyright ©. All Rights Reserved.