W dniach 18-20 września uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych przyłączyli się do akcji ekologicznej organizowanej przez Castorama. Celem akcji było zbieranie jak największej ilości zużytych baterii. Zgromadzone baterie zostały oddane do Castoramy. W zamian otrzymaliśmy pięknie kwitnące wrzosy, które ozdobiły teren zielony naszej szkoły.
Koordynatorkami akcji były: p. Małgorzata Węgrzynowska i p. Karolina Augustyniak
Copyright ©. All Rights Reserved.