×
A A A

Dyrektorzy Zespołu Szkół Elektrycznych

  1. Dyrektor - Piotr Człapiński
  2. Wicedyrektor - Krzysztof Marszałkowski
  3. Wicedyrektor - Piotr Misiak

Kierownik szkolenia praktycznego

  1. Jacek Kandyba

Poprzedni dyrektorzy Zespołu Szkół Elektrycznych

  1. Witold Pac (1974 - 1976)
  2. Tadeusz Głuszkowski (1976 - 1982)
  3. Jan Konieczny (1982 - 1991)
  4. Leon Kujawa (1991 - 2000)
  5. Jan Stryjek (2000 - 2006)

Poprzedni wicedyrektorzy Zespołu Szkół Elektrycznych

  1. Henryk Lewandowski (1974 - 1975)
  2. Czesław Majchrowicz (1974 - 1976)
  3. Helena Pawłowska (1975 - 1978)
  4. Józef Święcikowski(1978 - 1982)
  5. Jan Stryjek (1976 - 1979, 1991 - 2000)
  6. Leon Kujawa (1979 - 1991)
  7. Elżbieta Zasowska (1982 - 2007)
  8. Leon Cenze (1988 - 1989)
  9. Piotr Człapiński (2002 - 2006)
  10. Sławomir Grzegorzewski (2007 - 2014)

Kierownicy zlikwidowanych warsztatów szkolnych przy ZSEl

  1. Karol Cieślak (1974 - 1977)
  2. Eugeniusz Politowski (1977 - 1980)
  3. Jan Rupczak (1980 - 1981)
  4. Karol Ślubowski (1981 - 1993)
  5. Eugeniusz Pazderski (1993 - 2003)

Grono pedagogiczne Zespołu Szkół Elektrycznych

  1. Aftański Andrzej
  2. Arent Tomasz
  3. Augustyniak Karolina
  4. Baczyński Maciej
  5. Balcerowska Betina
  6. Bielińska Emilia
  7. Brodecki Bartłomiej
  8. Buława Beata
  9. Buława Włodzimierz
  10. Cenze Dorota
  11. Chmielewska Dorota
  12. Chojecki Tadeusz
  13. Człapiński Piotr
  14. Dąbrowski Jarosław
  15. Dyszczyńska Agnieszka
  16. Gajewski Marek
  17. Górna Katarzyna
  18. Janiak Agnieszka
  19. Jankowski Zbigniew
  20. Kaczmarek Wojciech
  21. Kandyba Jacek
  22. Kleczewski Tomasz
  23. Kostrzewski Dariusz
  24. Kotkiewicz Marcin
  25. Kowalska Katarzyna
  26. Krieger Andrzej
  27. Kwas Rafał
  28. Kwiatkowska Dorota
  29. Lewandowska Magdalena
  30. Lewandowska Natalia
  31. Litke Anna
  32. Maciejczak Anita
  33. Maciejewski Tomasz
  34. Maj Michał
  35. Majek Krzysztof
  36. Marszałkowski Krzysztof
  37. Mechuła Alicja
  38. Mikołajczak Łukasz
  39. Misiak Piotr
  40. Młynarczyk-Kowalec Dorota
  41. Molenda Bożena
  42. Nadolski Jarosław
  43. Nieradziński Jan
  44. Olejniczak Oliwia
  45. Oleśkowska Alicja
  46. Pazderska Aneta
  47. Pazderski Arkadiusz
  48. Pilarska Katarzyna
  49. Rakowski Maciej
  50. Roszak Magdalena
  51. Sieraczkiewicz Ewelina
  52. Sierakowska Agnieszka
  53. Skiermańska Barbara
  54. Skiermański Tomasz
  55. Ks. Smoliński Tomasz
  56. Stasiak Maciej
  57. Stryjek Dariusz
  58. Szprengiel Andrzej
  59. Tomczak Aneta
  60. Trzciałkowska Sonia
  61. Węgrzynowska Małgorzata
  62. Wieczorek Jacek
  63. Wiśniewski Paweł
  64. Witkowski Arkadiusz
  65. Wojciechowski Tadeusz
  66. Woźniak Agnieszka
  67. Wudarczyk Monika
  68. Zacharow Marcin
  69. Zapała Kamil
  70. Zawacki Radosław
  71. Żóraw Adrian

Powrót