Finał konkursu „Odpowiedzialna konsumpcja”

10. 12. 2019

6 grudnia 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród finalistom wojewódzkiego konkursu pt. „Odpowiedzialna konsumpcja” z rąk pani dr hab. Iwony Posadzińskiej, prof. uczelni –Dziekana Wydziału, nad którym piecze sprawował Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. Konkurs kierowany był do uczniów szkół średnich województwie kujawsko-pomorskim, a organizatorem konkursu było studenckie koło naukowe „Odpowiedzialnych konsumentów”. Uczniowie naszej szkoły zdobyli II i III miejsce oraz wyróżnienie za wykonane prace. Wśród zwycięzców byli: II miejsce Franciszek Zelba z klasy I t e/f i III miejsce Dominika Spychała z klasy I t c. Wyróżnienie otrzymała Żaneta Żurańska z klasy I t c. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy z podziękowaniami za uczestnictwo. Są to Jakub Grabowski oraz Miłosz Chwalisz z klasy I td. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Autor: p. A. Pazderska