Święta z mobilnym sprzętem elektronicznym

27. 12. 2019

Włocławska firma elektroniczna RENEX przekazała Zespołowi Szkół Elektrycznych we Włocławku nowoczesny, mobilny sprzęt lutowniczy. Otrzymane urządzania i narzędzia będą służyć do nauki lutowania różnymi metodami oraz do wykonywania ćwiczeń z naprawy urządzeń elektronicznych. W imieniu firmy sprzęt włocławskiemu „Elektrykowi” przekazali Marcin Sudomir – dyrektor Działu Szkoleń oraz Szymon Szpulecki – koordynator Sekcji Trenerów w firmie RENEX.

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku od wielu lat wspierany jest przez firmę RENEX, a od 2014 roku w ramach umowy patronackiej RENEX sukcesywnie doposaża szkołę m in. w sprzęt do obróbki elektroniki precyzyjnej. Otrzymany sprzęt stanowić będzie wyposażenie pracowni elektronicznych. RENEX funduje także szkolenia z zakresu IPC oraz nagrody dla najlepszych uczniów, jest również miejscem do odbywania staży i praktyk przez uczniów włocławskiego „Elektryka”.

RENEX to polska firma z rodzinnymi wartościami i 30-letnim doświadczeniem, jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jest to jedyna na polskim rynku firma, która oferuje klientowi całościową obsługę w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Dysponuje niezwykle szeroką ofertą narzędzi, urządzeń, preparatów i akcesoriów dobieranych dla klienta zależnie od jego indywidualnych potrzeb.

Cechą szczególnie wyróżniającą RENEX EEC jest prowadzenie szkoleń. Firma posiada jedyne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowo-Wschodniej. Uzyskanie tego typu certyfikatów IPC otwiera drogę do nowych, wymagających rynków pracy.

Autor: p. P. Człapiński