Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

06. 12. 2019

4 grudnia 2019 roku, w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2019/2020 Stypendystą Prezesa Rady Ministrów został, po raz trzeci z rzędu, Piotr Marciniak – uczeń klasy maturalnej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku.

Piotr kształci się w zawodzie technik informatyk, a przyszłość planuje powiązać z programowaniem.

Uczeń w ubiegłym roku szkolnym uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole. Dyplomy wręczył p. Marek Gralik - Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy w asyście p. Józefa Ramlau – wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz p. Małgorzaty Kowalczyk - Przybytek – dyrektora włocławskiej Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

W uroczystości uczestniczyli także dr Barabara Moraczewska – zastępca prezydenta Miasta Włocławek, p . Agnieszka Białopiotrowicz – dyrektor Wydziału Edukacji Miasta Włocławek, dyrektorzy szkół oraz najważniejsze osoby – uczniowie, stypendyści Prezesa Rady Ministrów. Nie zabrakło włocławskich mediów oraz ciekawej oprawy artystycznej o którą zadbali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych.

Gratulujemy Piotrowi wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: p. P. Człapiński